Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
BKS Bydgoszcz
Rozmiar: 44096 bajtów
 



 


Rozmiar: 141 bajtów

AKTUALNOŚCI

---------------------------------------------------------------------------

MITYNG OGÓLNOPOLSKI I klasy - Bydgoszcz, 07.05.27

Rzut młotem kobiet (4kg)
1 1 260 Anna JANKOWSKA 90 BKS Bydgoszcz 44.32

Rzut młotem mężczyzn (5kg)
1 1 320 Maciej DREGER 91 BKS Bydgoszcz 62.55

100 metrów kobiet
Bieg 2/2 Wiatr: -0.8 m/s
4 6 462 Zuzanna MUNCZKOWSKA 90 BKS Bydgoszcz 13.34

100 metrów mężczyzn
Bieg 2/3 Wiatr: -0.6 m/s
5 8 460 Kamil DONARSKI 90 BKS Bydgoszcz 13.79
Bieg 3/3 Wiatr: -1.6 m/s
5 1 393 Radosław WALKOWIAK 90 BKS Bydgoszcz 12.95

400 metrów kobiet 07-05-27 16:10
2 4 461 Joanna BORUTA 90 BKS Bydgoszcz 1:00.93
3 6 466 Paulina JĘDRZEJCZYK 91 BKS Bydgoszcz 1:02.54
5 2 1 Karolina WYSOCKA 91 BKS Bydgoszcz 1:07.62

Skok w dal mężczyzn 07-05-27 16:10
2 1 467 Oskar WRZESZCZ 90 BKS Bydgoszcz 7.09

200 metrów kobiet 07-05-27 16:30
Bieg 1/2 Wiatr: 0.8 m/s
1 5 467 Iga BAUMGART 89 BKS Bydgoszcz 24.82

200 metrów mężczyzn
Bieg 2/2 Wiatr: -2.0 m/s
2 6 457 Rafał KOWALSKI 91 BKS Bydgoszcz 24.63

2000 m przeszkody mężczyzn 07-05-27 16:55
FINAŁ A
1 1 24 Paweł BRZYSKI 88 BKS Bydgoszcz 6:05.81

Trójskok kobiet 07-05-27 17:10
1 4 464 Agnieszka RUDNIK 89 BKS Bydgoszcz 12.93

Trójskok mężczyzn 07-05-27 17:10
Sędzia: Weltrowska Violetta
1 9 456 Mateusz JOACHIMOWSKI 90 BKS Bydgoszcz 15.07
3 6 465 Damian TĘCZA 85 BKS Bydgoszcz 14.49
4 7 463 Jakub DAROSZEWSKI 91 BKS Bydgoszcz 13.66
6 5 411 Paweł BAUMGART 90 BKS Bydgoszcz 12.64
7 2 469 Łukasz PRUSKI 89 BKS Bydgoszcz 12.58
8 4 457 Adrian MARKIEWICZ 89 BKS Bydgoszcz 12.41

Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 07-05-27 17:20
1 4 313 Daria ROGALSKA 89 BKS Bydgoszcz 13.41

800 metrów mężczyzn
Bieg 2/2
3 2 4 Adrian BEDNAREK 90 BKS Bydgoszcz 2:04.10

---------------------------------------------------------------------------

Klubowa Liga Juniorów - POZNAŃ, 19 maj 2007r.

100 metrów mężczyzn
Bieg 2/7 -1,0 12:55
7 NOWAKOWSKI Mateusz 91 BKS Bydgoszcz KPO 12.86 66
Bieg 3/7 -2,0 12:55
3 GORĄCZKA Sławomir 91 BKS Bydgoszcz KPO 12.45 74

200 metrów mężczyzn
Bieg 3/4 -0.9 14:45
5 KOWALSKI Rafał 91 BKS Bydgoszcz KPO 24.19 91
Bieg 4/4 +1.9 14:45
5 DONARSKI Kamil 90 BKS Bydgoszcz KPO 24.28 89

1500 metrów mężczyzn
2 BEDNAREK Adrian 90 BKS Bydgoszcz KPO 4:17.89 90

2000 m przeszkody mężczyzn 16:50
4 BRZYSKI Paweł 88 BKS Bydgoszcz KPO 6:15.57 115

4x100 metrów mężczyzn
Bieg 1/3 17:15
2 BKS Bydgoszcz KPO 45.34 124
457 Rafał KOWALSKI 91
460 Kamil DONARSKI 90
467 Oskar WRZESZCZ 90
Sławomir GORĄCZKA 91

4x400 metrów mężczyzn
Bieg 1/2 17:35
6 BKS Bydgoszcz KPO 3:44.99 98
4 Adrian BEDNAREK 90
466 Denis PIOTROWSKI 91
24 Paweł BRZYSKI 88
459 Paweł PIASECKI 91

Rzut oszczepem mężczyzn (700) jm
7 PIASECKI Paweł 91 BKS Bydgoszcz KPO 45.93 94

Rzut młotem mężczyzn (5kg) jm
1 DREGER Maciej 91 BKS Bydgoszcz KPO 58.47 SB 129

Skok w dal mężczyzn 12:00
3 WRZESZCZ Oskar 90 BKS Bydgoszcz KPO 6.66 113
11 PIOTROWSKI Denis 91 BKS Bydgoszcz KPO 5.97 PK

Trójskok mężczyzn 13:10
1 JOACHIMOWSKI Mateusz 90 BKS Bydgoszcz KPO 15.14 146
5 BAUMGART Paweł 90 BKS Bydgoszcz KPO 13.04 SB 98
6 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz KPO 12.95 95
8 PRUSKI Łukasz 89 BKS Bydgoszcz KPO 12.85 93
10 MARKIEWICZ Adrian 89 BKS Bydgoszcz KPO 12.44 PK

400 metrów kobiet
Bieg 2/3 13:25
2 BORUTA Joanna 90 BKS Bydgoszcz KPO 1:01.29 104
Bieg 3/3 13:25
1 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz KPO 55.63 152

800 metrów kobiet
Bieg 2/4 13:55
2 JĘDRZEJCZYK Paulina 91 BKS Bydgoszcz KPO 2:22.46 108

1500 metrów kobiet 15:00
11 WYSOCKA Karolina 91 BKS Bydgoszcz KPO 5:21.06 73

200 metrów kobiet
Bieg 3/3 0.0 14:35
7 MUNCZKOWSKA Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz KPO 27.37 101

4x100 metrów kobiet
Bieg 1/2 17:05
1 BKS Bydgoszcz KPO 49.32 143
467 Iga BAUMGART 89
466 Daria STASIAK 92
462 Zuzanna MUNCZKOWSKA 90
459 Aleksandra KRZEMIŃSKA 92

4x400 metrów kobiet
Bieg 1/2 17:25
1 BKS Bydgoszcz KPO 4:06.84 123
459 Aleksandra KRZEMIŃSKA 92
462 Paulina JĘDRZEJCZYK 91
461 Joanna BORUTA 90
466 Daria STASIAK 92

Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 12:00
1 ROGALSKA Daria 89 BKS Bydgoszcz KPO 13.00 141

Rzut dyskiem kobiet (1kg) 15:50
3 JANKOWSKA Anna 90 BKS Bydgoszcz KPO 37.32 127

Trójskok kobiet 15:10
1 RUDNIK Agnieszka 89 BKS Bydgoszcz KPO 12.48 149
2 JANKOWSKA Joanna 89 BKS Bydgoszcz KPO 11.43 SB 116

---------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny - Toruń, 6.05.2007

100 metrów kobiet
5 Bieg 2 3 Aleksandra KRZEMIŃSKA 92 BKS Bydgoszcz 13.18

200 metrów kobiet
13 Bieg 1 1 Aleksandra KRZEMIŃSKA 92 BKS Bydgoszcz 28.84

400 metrów kobiet
4 Bieg 2 3 Joanna BORUTA 90 BKS Bydgoszcz 01:01.07

800 metrów kobiet
3 Bieg 1 3 Paulina JĘDRZEJCZYK 91 BKS Bydgoszcz 02:27.79

Trójskok kobiet
1 464 Agnieszka RUDNIK 89 BKS Bydgoszcz 12.49
2 465 Joanna JANKOWSKA 89 BKS Bydgoszcz 11.26

100 metrów mężczyzn
10 Bieg 5 2 Rafał KOWALSKI 91 BKS Bydgoszcz 11.88
30 Bieg 2 4 Damian OTTO 93 BKS Bydgoszcz 12.50

200 metrów mężczyzn
8 Bieg 2 4 Rafał KOWALSKI 91 BKS Bydgoszcz 23.87

Skok w dal mężczyzn
1 467 Oskar WRZESZCZ 90 BKS Bydgoszcz 6.97
4 466 Damian TĘCZA 85 BKS Bydgoszcz 6.36
7 463 Damian OTTO 93 BKS Bydgoszcz 5.65

Trójskok mężczyzn
1 456 Mateusz JOACHIMOWSKI 90 BKS Bydgoszcz 14.96
3 467 Oskar WRZESZCZ 90 BKS Bydgoszcz 14.21

Rzut oszczepem mężczyzn (700)
5 459 Paweł PIASECKI 91 BKS Bydgoszcz 46.74

---------------------------------------------------------------------------

OTWARCIE SEZONU Bydgoszcz - 28 kwietnia 2007

100 metrów kobiet
Bieg 2/7 +2.2 16:10
4 JANKOWSKA Joanna 89 BKS Bydgoszcz 13.27
Bieg 3/7 +3.0 16:10
4 KUŚMIDER Marta 92 BKS Bydgoszcz 13.28
Bieg 4/7 +3.2 16:10
2 SCHMIDT Weronika 92 BKS Bydgoszcz 13.65
Bieg 5/7 +3.4 16:10
2 SZUKAŁA Martyna 92 BKS Bydgoszcz 13.89
4 JASKÓLSKA Katarzyna 92 BKS Bydgoszcz 14.50
Bieg 6/7 +3.2 16:10
1 BEMBNISTA Natalia 93 BKS Bydgoszcz 13.38
3 KLON Monika 93 BKS Bydgoszcz 13.67
4 WITKOWSKA Karolina 93 BKS Bydgoszcz 14.35
7 BRYL Agata 93 BKS Bydgoszcz 14.83
Bieg 7/7 +2.7 16:10
2 DESZCZYŃSKA Monika 93 BKS Bydgoszcz 13.55
4 HULISZ Karolina 93 BKS Bydgoszcz 13.59
5 WINIARZ Magdalena 93 BKS Bydgoszcz 14.16
8 PIKUL Ewa 93 BKS Bydgoszcz 15.26

150 metrów kobiet
FINAŁ A 16:00
3 MUNCZKOWSKA Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz 18.1
Bieg 2/5 17:40
2 MUNCZKOWSKA Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz 20.08
Bieg 3/5 17:40
4 STASIAK Daria 92 BKS Bydgoszcz 20.63
Bieg 4/5 17:40
3 SCHMIDT Weronika 92 BKS Bydgoszcz 21.03
5 KUŚMIDER Marta 92 BKS Bydgoszcz 21.33

300 metrów kobiet
Bieg 1/6 18:25
1 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz 39.44
Bieg 2/6 18:25
2 KRZEMIŃSKA Aleksandra 92 BKS Bydgoszcz 43.65

600 metrów kobiet
Bieg 1/2 17:20
1 BORUTA Joanna 90 BKS Bydgoszcz 1:43.30
3 WYSOCKA Karolina 91 BKS Bydgoszcz 1:50.48

1000 metrów kobiet
FINAŁ A 19:15
2 JĘDRZEJCZYK Paulina 91 BKS Bydgoszcz 3:15.02

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
1 JANKOWSKA Anna 90 BKS Bydgoszcz 10.59

Pchnięcie kulą kobiet (3kg)
5 KUCHARSKA Beata 92 BKS Bydgoszcz 8.71

Rzut dyskiem kobiet (1kg)
1 JANKOWSKA Anna 90 BKS Bydgoszcz 36.18
6 FUERST Anna 91 BKS Bydgoszcz 24.37

Rzut dyskiem kobiet (0,75 kg)
2 KUCHARSKA Beata 92 BKS Bydgoszcz 21.72

Skok wzwyż kobiet
3 PIECHOCKA Magdalena 93 BKS Bydgoszcz 1.30
4 KACZMAREK Weronika 93 BKS Bydgoszcz 1.25

Skok o tyczce kobiet
2 ZAWADZKA Agnieszka 91 BKS Bydgoszcz II 2.30

Skok w dal kobiet mł.
1 KRZEMIŃSKA Aleksandra 92 BKS Bydgoszcz 4.98 +1.6
4 STASIAK Daria 92 BKS Bydgoszcz 4.69 +1.4
5 WINIARZ Magdalena 93 BKS Bydgoszcz 4.67 +2.0
6 JASIŃSKA Anna 92 BKS Bydgoszcz 4.66 +1.8
8 SZUKAŁA Martyna 92 BKS Bydgoszcz 4.54 +1.8
9 GUZIŃSKA Klaudia 92 BKS Bydgoszcz 4.29 +1.6
10 PIKUL Ewa 93 BKS Bydgoszcz 4.25 +1.8

Skok w dal kobiet
2 JANKOWSKA Joanna 89 BKS Bydgoszcz 5.30
10 JĘDRZEJCZYK Paulina 91 BKS Bydgoszcz 4.63 +2.0
11 KALINOWSKA Katarzyna 91 MLKS Nadwiślanin 4.47 +1.6
12 UCINAK Emilia 91 AZS-AWFiS Gdańsk 4.35 +1.9
13 MILCZYŃSKA Marta 92 BKS Bydgoszcz 4.28 +2.0

100 metrów mężczyzn
Bieg 1/8 +2.2 16:45
4 KOWALSKI Rafał 91 BKS Bydgoszcz 11.65
5 WRZESZCZ Oskar 90 BKS Bydgoszcz 11.75
Bieg 3/8 +4.1 16:45
7 PIASECKI Paweł 91 BKS Bydgoszcz 12.38
Bieg 5/8 +3.0 16:45
3 DONARSKI Kamil 90 BKS Bydgoszcz 12.09
Bieg 6/8 +3.0 16:45
3 NOWAKOWSKI Mateusz 91 BKS Bydgoszcz 12.15
5 PIOTROWSKI Denis 91 BKS Bydgoszcz 12.27
6 WALKOWIAK Radosław 90 BKS Bydgoszcz 12.83
Bieg 7/8 +3.0 16:45
4 WOJCIESZONEK Łukasz 92 BKS Bydgoszcz 12.56
Bieg 8/8 +2.8 16:45
3 SASS Kuba 94 BKS Bydgoszcz 14.43

150 metrów mężczyzn
Bieg 4/5 18:00
3 NOWAKOWSKI Mateusz 91 BKS Bydgoszcz 18.72
7 WALKOWIAK Radosław 90 BKS Bydgoszcz 20.24
Bieg 5/5 18:00
6 ERDMAN Jakub 93 BKS Bydgoszcz 21.36

300 metrów mężczyzn
Bieg 2/6 18:50
3 KOWALSKI Rafał 91 BKS Bydgoszcz 39.22
Bieg 4/6 18:50
3 STĘPLEWSKI Damian 90 BKS Bydgoszcz 39.29
Bieg 6/6 18:50
3 OTTO Damian 93 BKS Bydgoszcz 41.84
8 NITKA Dawid 94 BKS Bydgoszcz 48.48

600 metrów mężczyzn
Bieg 2/2 17:30
5 STĘPNIAK Kacper 94 BKS Bydgoszcz 1:42.72

2000 metrów mężczyzn
FINAŁ A 19:40
5 DEBA Bartłomiej 89 BKS Bydgoszcz 6:41.1
6 PASTERSKI Kamil 90 BKS Bydgoszcz 6:44.8

Pchnięcie kulą mężczyzn (5kg)
7 DEBA Tomasz 91 BKS Bydgoszcz 8.85
8 WIŚNIEWSKI Przemysław 91 BKS Bydgoszcz 8.84

Rzut dyskiem mężczyzn (1,5kg)
4 PIASECKI Paweł 91 BKS Bydgoszcz 31.94

Skok w dal mężczyzn
5 JOACHIMOWSKI Mateusz 90 BKS Bydgoszcz 6.81
12 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz 5.91 +2.0
15 OTTO Damian 93 BKS Bydgoszcz 5.46 +2.2
19 SASS Kuba 94 BKS Bydgoszcz 4.47 +2.0

---------------------------------------------------------------------------

XIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BEGACH NA PRZEŁAJ - STALOWA WOLA, 31 marca 2007

2 km juniorki młodsze
35 39 JĘDRZEJCZYK Paulina 1991 K BKS Bydgoszcz (KPO) 00:07:23 00:00:42 2
98 40 WYSOCKA Karolina 1991 K BKS Bydgoszcz (KPO) 00:08:03 00:01:22

3 km juniorzy młodsi
44 37 BEDNAREK Adrian 1990 M BKS Bydgoszcz (KPO) 00:09:57 00:00:45 2

---------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Makroregionu w biegach na przełaj - Borzytuchom 17.03.2007

1,5 km młodziczki
1 POTOWSKA Sandra 1992 0:04:44 LKS Zantyr Sztum (POM)
2 CHMIELEWSKA Anna 1992 0:04:45 LKS Vectra Włocławek (KPO)
3 ELLWARD Synhtia 1993 0:04:47 LKS Zorza Gdynia (POM)
46 JASKÓLSKA Katarzyna 1992 K BKS Bydgoszcz (KPO)

2 km młodzicy
1 PUSCINSKI Michał 1993 0:05:47 LKS Vectra Włocławek (KPO)
2 PRADZYNSKI Maciej 1992 M 0:05:47 KUKS Remus Koscierzyna (POM)
3 CHMIELEWSKI Przemek 1992 M 0:05:48 SL WKS Zawisza Bydgoszcz (KPO)
-------------
35 OTTO Damian 1993 M 0:07:02 BKS Bydgoszcz (KPO)
38 BAK Michał 1993 M 0:07:29 BKS Bydgoszcz (KPO)

2 km juniorki mł.
1 CZERWINSKA Sandra 1991 0:06:30 LKS PROMIENKowalewo Pomorskie
2 NOWAK Agnieszka 1991 0:06:35 UKS BLIZA Władysławowo (POM)
3 LABUDDA Natalia 1990 K AZS-AWFiS Gdansk (POM)
-------------
7 JEDRZEJCZYK Paulina 1991 K BKS Bydgoszcz (KPO) - OOM
11 WYSOCKA Karolina 1991 K BKS Bydgoszcz (KPO) - OOM
22 MILCZYNSKA Marta 1991 K BKS Bydgoszcz (KPO)

3 km juniorów mł.
1 LESZCZYNSKI Jacek 1990 0:09:47 MLKS Nadwislanin Chełmno (KPO)
2 REJTER Adam 1991 0:09:49 UKS KOMANDOR Zukowo (POM)
3 SOBCZAK Tomasz 1991 M SKLA Słupsk (POM)
-------------
8 BEDNAREK Adrian 1990 M BKS Bydgoszcz (KPO) - OOM
30 PASTEWSKI Kamil 1990 M BKS Bydgoszcz (KPO)

3 km juniorki mł.
1 ZAWADZKA Katarzyna 1990 0:11:35 LKS Vectra Włocławek (KPO)
2 CHMIELEWSKA Aleksandra 1990 K LKS Vectra Włocławek (KPO)
3 BRZÓZKA Klaudia 1991 K LKB BRACI PETK Lebork (POM)
-------------
4 HAMERSKA Kamila 1990 K BKS Bydgoszcz (KPO) - OOM

1 km chłopcy
1 CIECIERSKI Damian 1994 0:03:16 Dretyn(POM)
2 KLEPACZ Krystian 1994 M LKS Vectra Włocławek (KPO)
3 KOZIURA Marcin 1994 M TROPS Nowy Dwór Gdanski (POM)
-------------
4 STĘPNIAK Kacper 1994 M BKS Bydgoszcz (KPO)

3 km OPEN
1 SZCZYPIOR Wojciech 1986 0:09:27 ULKS Talex Borysław Borzytuchom (POM)
2 NASTAŁY Wiesław 1988 0:09:32 MLKS Olimpia Bytów (POM)
3 JANICKI Maciej 1988 M SKLA Słupsk (POM)
-------------
20 DEBA Bartłomiej 1989 M BKS Bydgoszcz (KPO) ---------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa woj. kujawsko - pomorskiego w biegach przełajowych

W dniu 3 marca w Grucznie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w biegach przełajowych. organizatorem zawodów był Klub Sportowy " WDA " Świecie.

Kategoria wiekowa: Chłopcy starsi 1994-95 r.
Dystans: 1000 m
1. STĘPNIAK Kacper 1994 BKS Bydgoszcz
2. KLEPACZ Krystian 1994 VECTRA Włocławek
3. MAJEWSKI Mikołaj 1994 LUKS Inowrocław

Kategoria wiekowa: Juniorki młodsze 1990-91 r.
Dystans: 2000 m
1. CHMIELEWSKA Aleksandra 1990 VECTRA Włocławek
2. HAMERSKA Kamila 1990 BKS Bydgoszcz
3. LĄKIERT Joanna 1990 NADWIŚLANIN Chełmno

Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi 1990-91 r.
Dystans: 2500 m
1. KALINOWSKI Grzegorz 1990 MKL Toruń
2. LESZCZYŃSKI Jacek 1990 NADWIŚLANIN Chełmno
3. BEDNAREK Adrian 1990 BKS Bydgoszcz
-------------
18. PASTERSKI Kamil 1990 BKS Bydgoszcz

Kategoria wiekowa: Juniorzy/Seniorzy 1989 i starsi
Dystans: 2000 m
1. CHILIŃSKI Ireneusz 1988 GKS OLIMPIA Grudziądz
2. MANIKOWSKI Bartosz 1988 GKS OLIMPIA Grudziądz
3. KABAT Damian 1989 WKS ZAWISZA Bydgoszcz
-------------
21. DEBA Bartłomiej 1989 BKS Bydgoszcz

---------------------------------------------------------------------------

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH SPAŁA, 26-28.01.2007

400 metrów kobiet
Bieg 2/5
1 BAUMGART Iga 89 BKS Bydgoszcz KPO 0.200 58.86 q

Pchnięcie kulą kobiet
FINAŁ
3 ROGALSKA Daria 89 BKS Bydgoszcz KPO 12.60

Trójskok kobiet
FINAŁ
1 RUDNIK Agnieszka 89 BKS Bydgoszcz KPO 12.43 PB

300 metrów mężczyzn
Bieg 1/9
3 KOWALSKI Rafał 91 BKS Bydgoszcz KPO 0.179 38.90

Trójskok juniorów mł.
FINAŁ
1 JOACHIMOWSKI Mateusz 90 BKS Bydgoszcz KPO 14.67
9 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz KPO 12.63

200 metrów juniorek mł.
Bieg 3/5
1 MUNCZKOWSKA Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz KPO 0.200 26.80 q

300 metrów kobiet
Bieg 6/9
17:25 2 BORUTA Joanna 90 BKS Bydgoszcz KPO 0.261 43.52 SB

1000 metrów kobiet
Bieg 3/3
3 HAMERSKA Kamila 90 BKS Bydgoszcz KPO 3:08.60 PB

200 metrów juniorek mł.
FINAŁ B
2 MUNCZKOWSKA Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz KPO 0.225 26.52

Skok w dal juniorów mł.
FINAŁ
3 WRZESZCZ Oskar 90 BKS Bydgoszcz KPO 6.89
6 TYMA Kamil 91 BKS Bydgoszcz KPO 6.72 PB

2000 metrów mężczyzn
Bieg 2/2
6 BEDNAREK Adrian 90 BKS Bydgoszcz KPO 6:03.39

---------------------------------------------------------------------------

21.01.2007 - Miting w Skoku o Tyczce i Pchnięcia Kulą - Bydgoszcz

KULA K 4 kg SG Czesław Lubarski (0190)
1 Rogalska Daria 89 BKS Bydgoszcz 12.41

--------------------------------------------------------------------------- 20.01.2007 - Halowy Mityng Lekkoatletyczny Grudziądz

60m kobiet - seria III - sędzia główny Balewski (0153)
1 Krzemińska Aleksandra 92 BKS Bydgoszcz 8,31

60m mężczyzn - seria IV - sędzia główny Balewski (0153)
3 Tyma Kamil 91 BKS Bydgoszcz 7,47

600m kobiet - seria I - sędzia główny Balewski (0153)
5 Jędrzej czyk Paulina 91 BKS Bydgoszcz 1:49,53
6 Wysocka Karolina 91 BKS Bydgoszcz 1:55,02

600m mężczyzn - seria II - sędzia główny Balewski (0153)
6 Dęba Bartłomiej 89 BKS Bydgoszcz 1:37,07

300m kobiet - seria I - sędzia główny Balewski (0153)
1 Baumgart Iga 89 BKS Bydgoszcz 42,51

300m mężczyzn - seria IV - ssędzia główny Balewski (0153)
2 Kowalski Rafał 91 BKS Bydgoszcz 40,48

200m kobiet - seria I - sędzia główny Balewski (0153)
4 Stasiak Daria 92 BKS Bydgoszcz 29,27

200m kobiet - seria II - sędzia główny Balewski (0153)
1 Munczkowska Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz 27,71

200m mężczyzn - seria III - sędzia główny Balewski (0153)
4 Otto Damian 93 BKS Bydgoszcz 27,19

1000m mężczyzn - seria II - sędzia główny Balewski (0153)
1 Bednarek Adrian 90 BKS Bydgoszcz 2:46,92

W dal mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
2 Wrzeszcz Oskar 90 BKS Bydgoszcz 6,62
15 Otto Damian 93 BKS Bydgoszcz 4,75

W dal kobiet - sędzia główny
4 Baumgart Iga 89 BKS Bydgoszcz 5,43
13 Krzemińska Ola 92 BKS Bydgoszcz 4,82

Trójskok kobiet - sędzia główny Pogan (0173)
2 Jankowska Joanna 89 BKS Bydgoszcz 10,93

Trójskok mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
3 Tęcza Damian 85 BKS Bydgoszcz 14,56
9 Pruski Łukasz 89 BKS Bydgoszcz 12,78
10 Daroszewski Kuba 91 BKS Bydgoszcz 12,68
11 Baumgart Paweł 90 BKS Bydgoszcz 12,55

---------------------------------------------------------------------------

14.01.2007 - Miting w Skoku o Tyczce i Pchnięcia Kulą - Bydgoszcz

Pchnięcie kulą K SG Cz. Lubarski
1. Rogalska Daria 88 BKS Bydgoszcz 12.33

kula (5kg)
5. Piasecki Paweł 91 BKS Bydgoszcz 12.91

60m dziewcząt SG Henryk Adamski 1. Deszczyńska Monika 93 BKS Bydgoszcz 8.3
2. Winiarz Magdalena 93 BKS Bydgoszcz 8.7
3. Hulisz Karolina 93 BKS Bydgoszcz 8.8
4. Bryk Agata 93 BKS Bydgoszcz 9.1
5. Ferenz Mariola 93 BKS Bydgoszcz 9.1
6 Piechocka Magdalena 93 BKS Bydgoszcz 9.2

---------------------------------------------------------------------------

13.01.2007 - Halowy Mityng Lekkoatletyczny Grudziądz

60m mężczyzn - seria VI - sędzia główny Zbrzeźny (188)
4 Donerski Kamil 90 BKS Bydgoszcz 7,78

300m mężczyzn - seria IV - sędzia główny Zbrzeźny (188)
3 Kowalski Rafał 91 BKS Bydgoszcz 40,43

200m kobiet - seria I - sędzia główny Zbrzeźny (188)
3 Munczkowska Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz 27,95

200m mężczyzn - seria IV - sędzia główny Zbrzeźny (188)
3 Otto Damian 93 BKS Bydgoszcz 27,27

1000m kobiet - seria I - sędzia główny Zbrzeźny (188)
3 Hamerska Kamila 90 BKS Bydgoszcz 3:16,57

1000m kobiet - seria II - sędzia główny Zbrzeźny (188)
3 Wysocka Karolina 91 BKS Bydgoszcz 3:23,35

Trójskok mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
7 Daroszewski Kuba 91 BKS Bydgoszcz 12,79
8 Baumgart Paweł 90 BKS Bydgoszcz 12,32

W dal mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
3 Tyma Kamil 91 BKS Bydgoszcz 6,68
6 Joachimowski Mateusz 90 BKS Bydgoszcz 6,39
14 Pruski Łukasz 89 BKS Bydgoszcz 5,85
23 Otto Damian 93 BKS Bydgoszcz 5,33

W dal kobiet - sędzia główny Pogan (0173)
2 Baumgart Iga 89 BKS Bydgoszcz 5,46

---------------------------------------------------------------------------

06.01.2007 - Halowy Mityng Lekkoatletyczny Grudziądz

60m kobiet - seria V - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Kuśmider Marta 92 BKS By-cz 8,44

60m kobiet - seria VI - sędziaia główny Zbrzeźny (188)
Krzemińska Ola 92 BKS By-cz 8,21

60m kobiet - seria X - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Munczkowska Zuzanna 90 BKS By-cz 8,18

60m kobiet - seria XII - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Jankowska Joanna 89 BKS By-cz 8,74

60m kobiet - Finał B - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Muszczakowska Zuzanna 90 BKS Bydgoszcz 8,30

60m mężczyzn - seria VII - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Kowalski Rafał 91 BKS By-cz 7,67

600m kobiet - Seria I - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Jędrzejczyk Paulina 91 BKS By-cz 1:48,53

200m kobiet - seria I - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Baumgart lga 89 BKS By-cz 27,27

300m kobiet - seria I - sędzia główny Zbrzeźny (188)
Boruta Joanna 90 BKS By-cz 44,65

200m mężczyzn - seria I -sędzia główny Zbrzeźny (188)
Kowalski Rafał 91 BKS By-cz 25,70
Otto Damian 93 BKS Bydgoszcz 27,57

dal mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
Tęcza Damian 85 BKS By-cz 6,62
Wrzeszcz Oskar 90 BKS By-cz 6,32
Piasecki Paweł 91 BKS By-cz 5,97

W dal kobiet - sędzia główny Pogan (0173)
Jankowska Joanna 89 BKS By-cz 4,98
Stasiak Daria 92 BKS By-cz 4,56

Trój skok kobiet - sędzia główny Pogan (0173)
Rudnik Agnieszka 89 BKS By-cz 12,09

Trój skok mężczyzn - sędzia główny Pogan (0173)
Baumgart Paweł 90 BKS By-cz 12,50
Daroszewski Jakub 91 BKS By-cz 12,34

---------------------------------------------------------------------------

01.12.2006 - 10.12.2006 - lekkoatletyczny obóz w Szklarskiej Porębie

---------------------------------------------------------------------------

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Przełajach

Łukasz Skoczyński (Budowlani Częstochowa) i Marta Wojtkuńska (Vectra Włocławek) zostali młodzieżowymi mistrzami Polski w biegach przełajowych rozegranych na terenach wokół stadionu Towarzystwa Sportowego Olimpia Poznań.
Nasz klub reprezentowany był przez Błażeja Brzezińskiego, który zajął wysokie 15 miejsce jak na juniora w tak doborowej stawce starszych kolegów - młodzieżowców.
Zawody te były jednocześnie eliminacją na mistrzostwa Europy w biegach przełajowych, które odbędą się 10 grudnia we włoskim San Giorgio su Legnano. Po raz pierwszy w tej imprezie odbędą się biegi w kategorii młodzieżowej (U-23), w której polska ekipa wystartuje w klasyfikacji drużynowej.

MĘŻCZYŹNI - OPEN 6000m

1 45 Skoczyński Łukasz 86 Budowlani Częstochowa 20.03
2 32 Parszczyński Łukasz 85 Polonia Warszawa 20.03
3 37 Gardzielewski Arkadiusz 86 Śląsk Wrocław 20.05
4 68 Pokrop Hubert 85 AZS AWF Wrocław 20.08
5 50 Kozłowski Artur 85 MUKS Sieradz 20.14
6 63 Urbanowski Marcin 87 LKS Zantyr Sztum 20.15
7 48 Murzyn Kamil 86 Cracovia Kraków 20.26
8 44 Kłeczek Radosław 85 LLKS Osowa Sień 20.27
9 60 Janiak Marcin 84 Zawisza Bydgoszcz 20.28
10 43 Krupa Piotr 85 Ostrowianka Ostrów Maz. 20.31
11 35 Demczyszak Mateusz 86 Śląsk Wrocław 20.41
12 54 Kowalski Marcin 86 AZS Poznań 20.46
13 40 Zblewski Tadeusz 84 Olimpia Bytów 20.49
14 49 Grzanka Mateusz 86 Cracovia Kraków 20.57
15 67 Brzeziński Błażej 87 BKS Bydgoszcz 20.57
16 58 Pakulski Tomasz 85 Zawisza Bydgoszcz 21.01
17 47 Biernacki Władysław 85 MKS Juvenia Białystok 21.01
18 73 Łudzik Piotr 86 Remus Kościerzyna 21.03
19 70 Przysiężny Oskar 86 AZS AWFGdańsk 21.08
20 51 Twór Maciej 85 MLUKS Mokasyn Płoty 21.20
21 39 Rutkowski Daniel 86 LUKS PREFBET Śniadowo 21.20
22 36 Danilewicz Adrian 86 Śląsk Wrocław 21.27
23 52 Sajek Marcin 85 MLUKS Mokasyn Płoty 21.29
24 69 Świerc Marcin 85 WKS Meta Lubliniec 21.40
25 41 Grzonka Paweł 84 Olimpia Bytów 21.45
26 72 Szymański Tomasz 86 MKS Osa Zgorzelec 21.51
27 46 Pałka Piotr 84 Budowlani Częstochowa 21.55
28 61 Szczęśniak Miłosz 89 LLKS Osowa Sień 21.59
29 64 Rajczak Rafał 88 AZS Poznań 22.04
30 42 Rolbiecki Michał 86 Olimpia Bytów 22.10
31 74 Łucyk Maciej 83 AZS AWF Poznań 22.16
32 56 Klonowski Mateusz 86 AZS AWF Poznań 22.22
33 66 Dwojak Paweł 88 ULKS Lipinki 22.29
34 59 Świątkowski Tomasz 86 Zawisza Bydgoszcz 22.54
35 71 Gębara Rafał 85 WKS Wawel Kraków 22.58
36 65 Chudzicki Adam 87 AZS AWF Poznań 24.06
37 34 Drop Tomasz 85 SKLA Sopot DNF

---------------------------------------------------------------------------

X Jubileuszowy Bieg Niepodległości

Trasa o długości 11 km. Biegowi Głównemu towarzyszyły biegi dziecięce i młodzieżowe od 200 m do 4 km. Łącznie w imprezie udział wzięło - 300 zawodników w Biegu Głównym, a w biegach towarzyszących 250 - łącznie 550 zawodników z województwa, kraju i zagranicy. Zawodnicy uhonorowani zostali unikatowymi medalami pamiątkowymi, licznymi wartościowymi nagrodami i wspaniałymi pucharami. Nagrody wręczali wójt gminy Jerzy Zająkała, poseł Antoni Mężydło i radny miasta Torunia Adam Banaszek. Organizatorami byli Centrum Kultury i Urząd Gminy w Łubiance.

1 0.35.56 Błażej Brzeziński 162 BKS Bydgoszcz 1987 m
2 0.36.20 Marek Wojtas 137 Tuchola 1972 m
3 0.36.22 Jan Zakrzewski 181 Grabków 1970 m
4 0.36.48 Marek Dzięgielewski 102 Płońsk 1962 m
5 0.37.45 Grzegorz Maczyński 60 Bydgoszcz 1966 m
6 0.38.17 Tomasz Drąg 142 Chełmno 1976 m
7 0.38.57 Przemysław Humięcki 151 Kowalewo Pomorskie 1988 m
8 0.39.03 Jacek Szulc 153 Stolno 1965 m
9 0.39.16 Sylwester Racinowski 150 Bydgoszcz 1974 m
10 0.39.26 Tomasz Pokornecki 257 Toruń 1987 m
11 0.40.04 Mariusz Trzeciak 56 Pigża 1976 m
12 0.40.24 Piotr Szymański 316 Toruń 1960 m
13 0.40.35 Arkadiusz Jewuła 154 Otłoczyn 1983 m
14 0.40.39 Remigiusz Fąderski 97 Śródborze 1968 m
15 0.40.45 Sławomir Łabuda 292 Braniewo 1975 m
16 0.40.50 Ryszard Schmidt 171 Toruń 1968 m
17 0.40.51 Marek Śliwa 149 Kraplewice 1965 m
18 0.41.08 Andrzej Kuropatwa 107 Olsztyn 1963 m
19 0.41.15 Tomasz Chmurzyński 247 Bydgoszcz 1969 m
20 0.41.22 Piotr Bętkowski 112 Toruń 1987 m
21 0.41.31 Waldemar Dudek 291 Braniewo 1971 m
22 0.41.37 Paweł Szymandera 207 Toruń 1973 m
23 0.41.46 Piotr Janowski 79 Nowa Wieś 1964 m

---------------------------------------------------------------------------

Sprawozdanie:
Z działalności sekcji LA z okres listopad 2005 - listopad 2006

---------------------------------------------------------------------------

Zarząd Kujawsko- Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki powołuje n/wymienionych zawodników na zgrupowanie, które odbędzie się w terminie 02-11.11.2006 w Szklarskiej Porębie:

Baumgart Iga
Rudnik Agnieszka
Munczkowska Zuzanna
Joachimowski Mateusz
Rogalska Daria
Wrzeszcz Oskar
Hamerska Kamila
Jankowska Joanna
Krzemińkska Ola
Piasecki Paweł
Tyma Kamil
Nowakowski Mateusz

---------------------------------------------------------------------------

25.06.2006 - 05.07.2006 - lekkoatletyczny obóz w Ustce

Porozmawiaj o tym na forum

------------------------------------------------------------------------------------------ Rozmiar: 1235 bajtów

MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW 2008r. w BYDGOSZCZY

Wspaniałe wiadomości nadeszły z odbywającego się W Osace kongresu IAAF. W drugiej turze glosowania, przewagą głosów 15 do 11 Rada IAAF przyznała Bydgoszczy organizację Mistrzostw Świata Juniorów w 2008 roku.W pierwszej turze głosowania był remis 13 do 13 głosów. Jest to duże wyróżnienie i wyzwanie dla władz Miasta jak i działaczy K-PZlA na czele z jego Prezesem Krzysztofem Wolsztyńskim.
Porozmawiaj o tym na forum

Rozmiar: 8650 bajtów

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Księga gości

------------------------------

Najnowsze:

----

----

-------------------------------

Forum:

Zapraszamy wszystkich na forum
klubu BKS Bydgoszcz

Design 3web© 2006